Články

Proč je podzim ideální pro cvičení?

Proč je podzim ideální pro cvičení?

Každý máme mraky důvodů proč si říct: „Dneska cvičit nepůjdu, začnu zítra/příští měsíc/s novým rokem/na jaře, …“. Co to zkusit obráceně? Říct si proč začít právě dnes v podzimním ne/čase.

Celý článek
Aerobní cvičení pro hubnutí

Aerobní cvičení pro hubnutí

Cvičíte, běháte, makáte a výsledky hubnutí neodpovídají vašim představám? A hlídáte si jakou tepovou frekvenci máte při cvičení? Zóny tepové frekvence jsou stěžejní jak pro hubnutí, tak pro vytrvalostní tréninky a zlepšování kondice. Jaký rozptyl frekvence je vhodný právě pro vás?

Celý článek
Dodržujete správný pitný režim při sportu?

Dodržujete správný pitný režim při sportu?

Nechci nikomu sahat do svědomí, ale ruku na srdce … Že máme každý den vypít kolem 2 litrů tekutin i bez sportovní aktivity, je všeobecně známo. Stejně tak i to, že při vysokých teplotách okolí, při saunování a při sportu máme příjem tekutin zvýšit. Víte ale jaké tekutiny zvolit, jestli pro každého platí 2 litry denně a o kolik tekutiny navýšit při sportu?

Celý článek
Návrat ke švihadlu

Návrat ke švihadlu

Potřebujete zpestření pro vaše kardio cvičení? Tak to je švihadlo to pravé pro vás. Díky skákání přes švihadlo, kdy vám stačí jen 10 minut denně, si rychle zlepšíte fyzičku, zvýšíte výdrž a mezi posilováním si tím krásně zvednete tepovou frekvenci, kterou je potřeba si hlídat, aby vaše tělo spalovalo.

Celý článek
Až se léto zeptá, co jsme dělaly v zimě

Až se léto zeptá, co jsme dělaly v zimě

Venku mrzne, sem tam i zasněží a my chodíme oblečené v několika vrstvách, takže leccos schováme – ale to je ten správný čas připravit se na léto a dobu, kdy budeme všechny vrstvy pomalu, ale jistě odhazovat. A proč začínat už teď? Protože samy na sobě začneme vidět výsledky cvičení (pokud je to „zdravou a pozvolnou“ formou) zhruba po 30 dnech, ale okolí až po 60-90 dnech. A co si budeme nalhávat, nemakáme jen kvůli sobě, ale i kvůli obdivným pohledům a pochvalám okolí …

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích