Body Wraps SLIM

Body Wraps SLIM

Body Wraps SLIM je tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Zábal aktivuje lymfatický systém a tím docílí rychlejšího vyplavování toxinů a tukových buněk z těla spolu s přebytečnou vodou.

REZERVACE a Objednávky na tel. 777242611

Složky směsi Body Wraps SLIM kromě podpory jedné ze základních funkcí lymfatického systému, kterou je detoxikace organismu, mají výrazný vliv na tukové buňky – snižují hromadění lipidů v tukových buňkách, zároveň stimulují jejich rozpad a tudíž se snadněji odplavují. Po proceduře je navíc pokožka celého těla hydratovaná a ze složek směsi se do pokožky doplní řada důležitých minerálů. Již po první kúře garantujeme úbytek 5-30 centimetrů v celkovém obvodu těla (měření probíhá na 9 místech těla před a po zábalu).

Jaký je průběh procedury Body Wraps SLIM?

Před wrapem

Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, ten den nesportovat a nejlépe provést nemastný peeling.

Wrap

Připravte se na kúru trvající 90 minut. Přičemž je vhodné kúru 3-10× opakovat. Po příchodu Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí celý průběh procedury. Následuje přeměření na 9 místech těla a procedura může začít. Celé tělo budete mít zabalené v bandážích napuštěných v lázni Body Wraps SLIM. Po zabandážování si kvůli zajištění tepelné izolace navléknete izolační oblek a budete 15-30 minut cvičit pod dohledem trenérky. Poté Vás čeká příjemných 30-45 minut relaxace vleže a následné sundání zábalu. Na závěr Vás wrapařka přeměří a porovná výsledky.

Po wrapu

Neměla byste se 24 hodin po wrapu sprchovat, důležité je vypít denně 2-3 litry vody a 3× denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA, který na závěr procedury dostanete jako dárek. Měření provádějte druhý den a za čtyři dny po wrapu. V rámci detoxikace nekuřte a nepijte alkohol. V rozmezí 7-10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

  • Těhotenství a kojení.
  • Kardiovaskulární choroby.
  • Infekční, akutní virová a bakteriální onemocnění.
  • Onkologická onemocnění.
  • Po prodělání jiné vážné nemoci, operaci a při hormonálních poruchách se, prosím, poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii.

Zkušenost jedné z Vás s Body Wraps Slim

Nejnovější článek

Ve Violetě pro Vás máme novinku v podobě efektivního přístroje založeného na vibračním pohybu – seznamte se s PowerPlate. Výhodou oproti běžnému cvičení je, že stačí cvičit mnohem kratší čas než při jiných typech cvičení. Díky vibracím přenášeným do těla dochází k samovolnému stahování svalů a díky tomu se při cvičení zaktivuje až 90 % svalových vláken. Sval, do kterého vibrace proudí, se stáhne až 30× během jedné vteřiny.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích