Body Wraps SLIM

Body Wraps SLIM

Body Wraps SLIM je tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. Zábal aktivuje lymfatický systém a tím docílí rychlejšího vyplavování toxinů a tukových buněk z těla spolu s přebytečnou vodou.

REZERVACE a Objednávky na tel. 777242611

Složky směsi Body Wraps SLIM kromě podpory jedné ze základních funkcí lymfatického systému, kterou je detoxikace organismu, mají výrazný vliv na tukové buňky – snižují hromadění lipidů v tukových buňkách, zároveň stimulují jejich rozpad a tudíž se snadněji odplavují. Po proceduře je navíc pokožka celého těla hydratovaná a ze složek směsi se do pokožky doplní řada důležitých minerálů. Již po první kúře garantujeme úbytek 5-30 centimetrů v celkovém obvodu těla (měření probíhá na 9 místech těla před a po zábalu).

Jaký je průběh procedury Body Wraps SLIM?

Před wrapem

Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, ten den nesportovat a nejlépe provést nemastný peeling.

Wrap

Připravte se na kúru trvající 90 minut. Přičemž je vhodné kúru 3-10× opakovat. Po příchodu Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí celý průběh procedury. Následuje přeměření na 9 místech těla a procedura může začít. Celé tělo budete mít zabalené v bandážích napuštěných v lázni Body Wraps SLIM. Po zabandážování si kvůli zajištění tepelné izolace navléknete izolační oblek a budete 15-30 minut cvičit pod dohledem trenérky. Poté Vás čeká příjemných 30-45 minut relaxace vleže a následné sundání zábalu. Na závěr Vás wrapařka přeměří a porovná výsledky.

Po wrapu

Neměla byste se 24 hodin po wrapu sprchovat, důležité je vypít denně 2-3 litry vody a 3× denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA, který na závěr procedury dostanete jako dárek. Měření provádějte druhý den a za čtyři dny po wrapu. V rámci detoxikace nekuřte a nepijte alkohol. V rozmezí 7-10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

  • Těhotenství a kojení.
  • Kardiovaskulární choroby.
  • Infekční, akutní virová a bakteriální onemocnění.
  • Onkologická onemocnění.
  • Po prodělání jiné vážné nemoci, operaci a při hormonálních poruchách se, prosím, poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii.
Nejnovější článek

Letošní rok nám pro cvičení ve fitku kvůli opakovanému zavírání provozoven moc nepřál. To ale není důvod nechat si narůst zadek nebo břicho. Doma stačí najít kousek místa, vzít podložku nebo ručník a i bez strojů ve fitku si s trochou vůle dejte do těla. Videí na cvičení doma je k sehnání spousta – tady máte pár tipů.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích