Břišní pekáč

Břišní pekáč

Čemu se budete věnovat při těchto lekcích napovídá samotný název – cvičení je zaměřeno hlavně na jednu z našich nejproblémovějších partií, kterou je bezesporu břicho. Posílíme si jak přímé břišní svaly, tak i šikmé a samozřejmě i spodní část břicha.

Rezervovat termín

Lekce trvá 55 minut – na úvod vás čeká protažení a zahřátí svalů, po čemž následuje hlavní část na odbourání tukových zásob a rýsování svalů na břiše. Cvičení je velice intenzivní a cviky jsou poskládány tak, aby se nezapomnělo na žádný sval. Pro zvýšení efektivity je více než polovina lekce zaměřená čistě na břicho. Jelikož je důležitá vyváženost cviků a je potřeba nezatěžovat nadměrně pouze určitou skupinu svalů, tak se druhá část lekce věnuje dalším problémovým partiím - zadek, stehna a ruce. Vzhledem k intenzitě cvičení je důležité závěrečné protažení a regenerace.

Aby lekce byly nejenom efektivní, ale i pestré a zajímavé, tak jsou kromě cviků s vlastní vahou využívány činky, kettlebelly, posilovací gumy a další pomůcky.

Přijďte potrápit svoje tělo a výsledky budou stát za to!

Nejnovější článek

Každý máme mraky důvodů proč si říct: „Dneska cvičit nepůjdu, začnu zítra/příští měsíc/s novým rokem/na jaře, …“. Co to zkusit obráceně? Říct si proč začít právě dnes v podzimním ne/čase.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích