Jóga

Jóga

Rezervovat termín

Port de Bras

Port de Bras je tanečně kondiční styl, který v sobě propojuje prvky moderního a klasického tance, strečinku a jógy. Tento styl byl vytvořen asi před deseti lety španělským trenérem a fyzioterapeutem Juliem Papim a ruským tanečníkem Vladimírem Sněžikem. Při Port de Bras se naučíte koordinovat pohyb a vnímat své tělo za zvuku příjemné hudby. Posílíte a protáhnete všechny svalové skupiny v rámci choreografie, která se po několik týdnů (zpravidla 10 hodin) opakuje.

Na setkání s Vámi se těším každý čtvrtek od 19 hodin, Táňa

Power jóga

Power jóga je typem jógy, který byl uzpůsoben našemu západnímu stylu života. Je dynamická, plynoucí a zábavná. Využívá pozice klasické jógy, protahuje a posiluje zároveň, zjišťujete, že zapojujete svaly, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Ano jsou to ty nejhlubší svalové řetězce, svaly podél páteře, které jsou tak důležité pro zdravá záda, rovné a vzpřímené držení těla. Ve výdržových pozicích Vás učí koncentraci, zapojíte centrum těla, zpevníte břišní svaly a zapomenete na problémy všedního dne.

Na setkání s Vámi a jógou se těším každé úterý od 19 hodin, Táňa

Nejnovější článek

Bosu je balanční pomůcka, která se používá oboustranně (název BOSU je zkrácením pro „BOth Sides Up“ = oběma stranami nahoru) pro různé druhy cvičení – akčnější kardio, posilování svalů a tvarování postavy i protažení a rehabilitační cviky. Navíc ještě s bosu potrénujeme rovnováhu a stabilitu, díky čemuž na tom s ladností nebudeme jak slůňata v porcelánu.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích