Jóga

Jóga

Rezervovat termín

Port de Bras

Port de Bras je tanečně kondiční styl, který v sobě propojuje prvky moderního a klasického tance, strečinku a jógy. Tento styl byl vytvořen asi před deseti lety španělským trenérem a fyzioterapeutem Juliem Papim a ruským tanečníkem Vladimírem Sněžikem. Při Port de Bras se naučíte koordinovat pohyb a vnímat své tělo za zvuku příjemné hudby. Posílíte a protáhnete všechny svalové skupiny v rámci choreografie, která se po několik týdnů (zpravidla 10 hodin) opakuje.

Na setkání s Vámi se těším každý čtvrtek od 19 hodin, Táňa

Power jóga

Power jóga je typem jógy, který byl uzpůsoben našemu západnímu stylu života. Je dynamická, plynoucí a zábavná. Využívá pozice klasické jógy, protahuje a posiluje zároveň, zjišťujete, že zapojujete svaly, o kterých jste dosud neměli ani tušení. Ano jsou to ty nejhlubší svalové řetězce, svaly podél páteře, které jsou tak důležité pro zdravá záda, rovné a vzpřímené držení těla. Ve výdržových pozicích Vás učí koncentraci, zapojíte centrum těla, zpevníte břišní svaly a zapomenete na problémy všedního dne.

Na setkání s Vámi a jógou se těším každé úterý od 19 hodin, Táňa

Nejnovější článek

Ve Violetě pro Vás máme novinku v podobě efektivního přístroje založeného na vibračním pohybu – seznamte se s PowerPlate. Výhodou oproti běžnému cvičení je, že stačí cvičit mnohem kratší čas než při jiných typech cvičení. Díky vibracím přenášeným do těla dochází k samovolnému stahování svalů a díky tomu se při cvičení zaktivuje až 90 % svalových vláken. Sval, do kterého vibrace proudí, se stáhne až 30× během jedné vteřiny.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích