Pilates

Pilates

Ve filosofii pilates splývá tělo a duše v jeden celek. Tato cvičební metoda je vhodná pro každý věk a cvičit mohou již děti od brzkého věku. Cviky formují tělo na základě spolupráce těla a mysli a jsou vhodná i jako rehabilitační cvičení.

Princip pilates

 

Čeká vás soustava 34 cviků v různých variantách prováděných na cvičební podložce. Všechny tyto cviky posilují svaly středu těla (tj. především svaly břišní a zádové). Cvičební sestavy jsou koncipovány tak, aby upravily svalové dysbalance (tzn. aby došlo k protažení svalů zkrácených a posílení svalů oslabených). Již po 10 cvičeních se budete cítit rozdílně, po 20 cvičeních si sama všimnete změn, a po 30-ti týdnech si všimnou změny i jiní. Náš tip: cvičení je vhodné pro všechny bez rozdílu věku i fyzické kondice.

Co cvičení přináší?

  • duševní a fyzický soulad
  • zvýšení ohebnosti
  • řízení tělesného uvědomění
  • správné dýchání
  • redukci stresů
  • zvýšení spánkové činnosti

Pilates pro ženy Hradec Králové

Celé cvičení si můžete přijít vyzkoušet pod dozorem zkušených trenérek v rámci pravidelných tréninků z nabídky služeb Fitness Violeta Hradec Králové. Svou první lekci si rezervujte buď na webových stránkách, nebo přímo v sídle fitness.  


>>Rezervovat termín<<

Nejnovější článek

Ve Violetě pro Vás máme novinku v podobě efektivního přístroje založeného na vibračním pohybu – seznamte se s PowerPlate. Výhodou oproti běžnému cvičení je, že stačí cvičit mnohem kratší čas než při jiných typech cvičení. Díky vibracím přenášeným do těla dochází k samovolnému stahování svalů a díky tomu se při cvičení zaktivuje až 90 % svalových vláken. Sval, do kterého vibrace proudí, se stáhne až 30× během jedné vteřiny.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích