Pilates

Pilates

Ve filosofii pilates splývá tělo a duše v jeden celek. Tato cvičební metoda je vhodná pro každý věk a cvičit mohou již děti od brzkého věku. Cviky formují tělo na základě spolupráce těla a mysli a jsou vhodná i jako rehabilitační cvičení.

Princip pilates

 

Čeká vás soustava 34 cviků v různých variantách prováděných na cvičební podložce. Všechny tyto cviky posilují svaly středu těla (tj. především svaly břišní a zádové). Cvičební sestavy jsou koncipovány tak, aby upravily svalové dysbalance (tzn. aby došlo k protažení svalů zkrácených a posílení svalů oslabených). Již po 10 cvičeních se budete cítit rozdílně, po 20 cvičeních si sama všimnete změn, a po 30-ti týdnech si všimnou změny i jiní. Náš tip: cvičení je vhodné pro všechny bez rozdílu věku i fyzické kondice.

Co cvičení přináší?

  • duševní a fyzický soulad
  • zvýšení ohebnosti
  • řízení tělesného uvědomění
  • správné dýchání
  • redukci stresů
  • zvýšení spánkové činnosti

Pilates pro ženy Hradec Králové

Celé cvičení si můžete přijít vyzkoušet pod dozorem zkušených trenérek v rámci pravidelných tréninků z nabídky služeb Fitness Violeta Hradec Králové. Svou první lekci si rezervujte buď na webových stránkách, nebo přímo v sídle fitness.  


>>Rezervovat termín<<

Nejnovější článek

Letošní rok nám pro cvičení ve fitku kvůli opakovanému zavírání provozoven moc nepřál. To ale není důvod nechat si narůst zadek nebo břicho. Doma stačí najít kousek místa, vzít podložku nebo ručník a i bez strojů ve fitku si s trochou vůle dejte do těla. Videí na cvičení doma je k sehnání spousta – tady máte pár tipů.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích