TRX

TRX

TRX Suspension Trainer je ideální fitness pomůckou pro každého, kdo hledá maximální výsledky v minimálním čase. Pomůže vám vybudovat pevnou a zdravou postavu a navíc si užijete i spoustu zábavy během cvičení pod dozorem instruktorky na společných lekcích.

Proč je TRX tak populární?

 

Důvodem stále vzrůstajícího zájmu o posilování s TRX je především zábavné pojetí formování postavy a rychlý efekt, který se dostavuje s přímou úměrou k intenzitě cvičení. Součástí cvičební pomůcky TRX jsou 2 pevné popruhy s nastavitelnou délkou a dále madla ukončující popruhy určené pro ruce nebo nohy.

Princip cvičení s TRX

TRX = Total-Body Resistance Exercise = "Cviky pro zatížení celého těla"

Nejde o nic složitého a přitom počet variací cvičení je takřka neomezený. Vše probíhá tak, že jednu část svého těla necháte na podložce, nejčastěji na zemi. Druhá část těla je pak zavěšena na TRX. To samo o sobě přináší větší funkčnost než velké stroje často určené pro procvičování omezeného množství specifických partií.

Při cvičení pracujete jen se svou vlastní hmotností a svalová hmota narůstá rovnoměrně po celém těle. Snižuje se tak riziko poranění a zvyšuje se vaše fyzická výkonnost. TRX umožňuje také třírozměrný pohyb. Získáváte tak mnohem větší variabilitu během cvičení oproti jiným používaným strojům.

Postupem času se také naučíte efektivně pracovat se svým tělesným jádrem (CORE). To je základem všech pohybů lidského těla od ranního protažení při probuzení, po sebrání spadlého předmětu na zem ve chvilce nepozornosti. Jádro vám dává stabilitu a flexibilitu pro všechny běžné denní činnosti.

Hlavní partie CORE:

  • břišní oblast
  • záda
  • ABS
  • hrudník
  • pánev

 Co cvičení přináší?

  • pevnou a zdravou postavu
  • používáte jen svou vlastní tělesnou hmotnost
  • trénink celého těla s jediným nářadím

TRX pro ženy Hradec Králové

Celé cvičení si můžete přijít vyzkoušet pod dozorem zkušených trenérek v rámci pravidelných tréninků z nabídky služeb Fitness Violeta Hradec Králové. Svou první lekci si rezervujte buď na webových stránkách, nebo přímo v sídle fitness.>>Rezervovat termín<<

Nejnovější článek

Letošní rok nám pro cvičení ve fitku kvůli opakovanému zavírání provozoven moc nepřál. To ale není důvod nechat si narůst zadek nebo břicho. Doma stačí najít kousek místa, vzít podložku nebo ručník a i bez strojů ve fitku si s trochou vůle dejte do těla. Videí na cvičení doma je k sehnání spousta – tady máte pár tipů.

Další články
Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích