Články

Začínám cvičit … a (tentokrát) vytrvám

Začínám cvičit … a (tentokrát) vytrvám

Také jste se rozhodla konečně začít cvičit? Pravidelně, dlouhodobě a hlavně s výsledkem? Ať už začínáte s pravidelným cvičením poprvé nebo pokusů bylo více, důležité je, že do toho jdete. První a nejdůležitější krok máte splněn. Teď už „jen“ vytrvat. Jak na to se dozvíte v tomto článku.

Celý článek
Jsem šťastná ve své kůži

Jsem šťastná ve své kůži

Milé ženy,
zdravíme Vás z našeho projektu: Krásná v každém věku, kde se zabýváme ženstvím ze všech pohledů. Je zacílený pro všechny věkové kategorie žen a dáváme příležitost každé ženě, aby se zrodila úplně nová, svobodná a nespoutaná bytost ve své síle a radosti. Aby procítila obrovskou sílu ženství a stala se královnou svého života a tuto nádhernou energii mohla šířit dál a dál.

Celý článek
FYZIO okénko I

FYZIO okénko I

Kdo je fyzioterapeut?

Kdo se vlastně skrývá za tímto krkolomným cizím slovem? Fyzioterapeut je zdravotnický odborník – vysokoškolsky vzdělaný, který se specializuje na stav vašeho pohybového aparátu. Konkrétně se zaměřuje na prevenci (tu většina lidí podceňuje), diagnostiku (komplexně si vás vyšetří tzv. od hlavy až k patě a hledá příčinu vašich obtíží) a v neposlední řadě léčbu. Fyzioterapie využívá především pohybovou léčbu (cvičení), manuální techniky (ošetření kloubních blokád, svalů, kůže a podkoží) a prostředky fyzikální terapie (vodoléčba, elektroléčba). S nadsázkou lze říci, že fyzioterapie nemá věkové omezení, fyzioterapeuta můžete vyhledat od 0 do 100 let věku, specializovaní terapeuti se starají o předčasně narozené děti, sportovní terapeuti naopak o vrcholové sportovce. Služby fyzioterapeuta můžete využít vždy, když máte omezený pohyb, ať už je to po operaci, úrazu nebo „jen“ špatným sezením v práci.

Celý článek
Péče o pleť - Akné 2

Péče o pleť - Akné 2

AKNÉ – věčný boj s pupínky?

Je vám víc jak 30, 40? Případně jste mladší a akné vám STÁLE ztrpčuje život? Trápí vás pupínky? Nevíte jak zmírnit příznaky a vůbec nejlépe,  JAK SE AKNÉ ZBAVIT?

Celý článek
Cvičení (nejen) pro zdravá záda

Cvičení (nejen) pro zdravá záda

Lekce pro zdravá záda jsou zaměřená na odstranění svalových dysbalancí,
vzniklých sedavým zaměstnáním, které mohou vést k nepříjemným bolestem.

  • Sedíte celý den v kanceláři u počítače?
  • Máte problémy s krční, hrudní nebo bederní páteří?
  • Chcete cvičit šetrně a zároveň účinně?
  • Pak je toto cvičení právě pro Vás!
Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích