Články

PowerPlate® – nově ve Violetě

PowerPlate® – nově ve Violetě

Ve Violetě pro Vás máme novinku v podobě efektivního přístroje založeného na vibračním pohybu – seznamte se s PowerPlate. Výhodou oproti běžnému cvičení je, že stačí cvičit mnohem kratší čas než při jiných typech cvičení. Díky vibracím přenášeným do těla dochází k samovolnému stahování svalů a díky tomu se při cvičení zaktivuje až 90 % svalových vláken. Sval, do kterého vibrace proudí, se stáhne až 30× během jedné vteřiny.

Celý článek
Výzva 2020 - Šance na změnu

Výzva 2020 - Šance na změnu

Nestihla jste od 1.ledna začít s novoročním hubnutím? Nevadí, máme pro Vás Výzvu 2020. Nový celorepublikový projekt, který kromě hubnutí a detoxikace zahrnuje i soutěž o Wellness víkend v luxusním hotelu pro 2. Půjdete do toho s námi?

Celý článek
Je libo kardio nebo posilování? S BOSU zvládnete oboje!

Je libo kardio nebo posilování? S BOSU zvládnete oboje!

Bosu je balanční pomůcka, která se používá oboustranně (název BOSU je zkrácením pro „BOth Sides Up“ = oběma stranami nahoru) pro různé druhy cvičení – akčnější kardio, posilování svalů a tvarování postavy i protažení a rehabilitační cviky. Navíc ještě s bosu potrénujeme rovnováhu a stabilitu, díky čemuž na tom s ladností nebudeme jak slůňata v porcelánu.

Celý článek
Znáte body rolling?

Znáte body rolling?

Máte pocit namožených a unavených svalů nebo bolestivá a zatuhlá záda? A to ať po cvičení nebo bez něj? Pravidelně se po tréninku protahujete a ani tak se vám příliš neuleví. Tak to je na čase vyzkoušet body rolling pro uvolnění fascií.

Celý článek
Zamilujte se do H.E.A.T. Programu

Zamilujte se do H.E.A.T. Programu

Chůze je nejpřirozenější fyzická aktivita vhodná téměř pro všechny - to je známá "odrhovačka". Možná proto chůzi spousta z nás nepovažuje za efektivní, smysluplnou a účinnou. Opak je ale pravdou, tak si pojďme posvítit na to, proč jsou chůze a lekce H.E.A.T. Programu super volbou a proč bychom je měly zařadit do svého cvičícího plánu. A ještě se při tom budeme skvěle bavit.

Celý článek

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rychlý kontakt
Tel.: 777 103 611
Jsme na sociálních sítích